- Staj İlanları

Setur Marinaları Staj Programı – Genel Müdürlük Setur Marinaları Tek-Art Kalamış ve Fenerbahçe Marmara Turizm Tesisleri A.Ş. İstanbul(Asya)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye’de sektörün lideri konumunda olan Setur Marinaları; Kalamış & Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Kaş, Finike ve Antalya olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve Yunanistan-Midilli ‘de faaliyet gösteren 10 marinadan oluşmaktadır. 

“Yeni Ufuklara Yelken Aç” stajprogramımızİstanbul Kalamış’ta yer alan Genel Müdürlüğümüzdeki Bilgi Teknolojileri, Teknik Hizmetler, İnsan Kaynakları, Pazarlama & Kurumsal İletişim, Bütçe & Planlama, Genel Muhasebe ve İç Denetim departmanlarımızı kapsamaktadır. 


Sen de Koç Topluluğu’nun sektör lideri şirketi Setur Marinaları’nda bizimle birlikte “Yeni Ufuklara Yelken Aç! ” 


Aşağıdaki kriterlerimizin senin için uygun olduğunu düşünüyorsan başvurunu iletebilirsin.

  • Üniversitelerin Mühendislik (tercihen Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları, Bilgisayar, Endüstri), İşletme, İktisat, Maliye, Turizm ve Otelcilik, Marina ve Yat İşletmeciliği, Denizcilik İşletmeleri vb. bölümlerinde 3. ve 4. sınıf öğrencisiysen ve zorunlu stajın varsa,
  • Marinacılık alanında hizmet veren şirketimizin Genel Müdürlük Departmanlarında görev almak istersen,
  • Güçlü iletişim ve sorumluluk bilincine sahip olduğunu düşünüyorsan,
  • Araştırmayı seviyorsan ve yeni şeyler öğrenmeye istekliysen,


Biz seni bekliyoruz!

Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/setur-marinalari-tek-art-kalamis-ve-fenerbahce-mar-setur-marinalari-staj-programi-genel-mudurluk-2709924

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu