- Staj İlanları

Setur Marinaları Staj Programı – Marinalar Ofis Setur Marinaları Tek-Art Kalamış ve Fenerbahçe Marmara Turizm Tesisleri A.Ş. Antalya(Finike, Kaş, Konyaaltı), Aydın(Kuşadası), Balıkesir(Ayvalık), İzmir(Çeşme), Muğla(Marmaris), Yalova, İstanbul(Asya)(Kadıköy)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye’de sektörün lideri konumunda olan Setur Marinaları; Kalamış & Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Kaş, Finike ve Antalya olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve Yunanistan-Midilli ‘de faaliyet gösteren 10 marinadan oluşmaktadır. 

“Yeni Ufuklara Yelken Aç” stajprogramımızMarinalarımızın Ön Büro ve Muhasebe bölümlerini kapsamaktadır.

 

Sen de Koç Topluluğu’nun sektör lideri şirketi Setur Marinaları’nda bizimle birlikte “Yeni Ufuklara Yelken Aç! ” 

 

Aşağıdaki kriterlerimizin senin için uygun olduğunu düşünüyorsan ve marinalarımızda operasyon ile iç içe keyifli bir staj deneyimi istiyorsan başvurunu iletebilirsin.


  • Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Turizm ve Otelcilik, Marina ve Yat İşletmeciliği, Denizcilik İşletmeleri vb. bölümlerinde 3. ve 4. sınıf öğrencisiysen ve zorunlu stajın varsa,
  • Marinacılık alanında hizmet veren şirketimizin Ön Büro ve Muhasebe bölümlerinde görev almak istersen,
  • Güçlü iletişim ve sorumluluk bilincine sahip olduğunu düşünüyorsan,
  • Araştırmayı seviyorsan ve yeni şeyler öğrenmeye istekliysen,


Biz seni bekliyoruz!


Başvuru Yap: https://www.kariyer.net/is-ilani/setur-marinalari-tek-art-kalamis-ve-fenerbahce-mar-setur-marinalari-staj-programi-marinalar-ofis-2709929

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu